DAMES 3

Iris-Kanning_9-148x150
SanneNeijenhuis400x405-148x150
Marjolein-Barink_10-150x150
Nike de Moor150x150

Iris Kanning
Rugnummer: 1

Sanne Nijenhuis
Rugnummer: 2

Marjolein Barink
Rugnummer: 3

Nike de Moor
Rugnummer: 5

Esmee Janssen_400x405-148x150
liannevlug150x150
Dieske-Pothoff_5_150x150
isabelnolte150x150

Esmee Janssen
Rugnummer: 6

Lianne Vlug
Rugnummer: 7

Dieske Pothoff
Rugnummer: 8

Isabel Nolte
Rugnummer: 9

Martine-Steverink_1_-150x150
Mayra-Heister_6-150x150
sanny-peters_400x405-148x150
evert

Martine Steverink
Rugnummer: 10

Mayra Heister
Rugnummer: 11

Sanny Peters
Rugnummer: 12

Evert Renting
Trainer/coach

Dames 3 komt uit in de 2e klasse.
Het team wordt getraind door Evert Renting

Trainingstijden:
Maandag    :  19:00  – 20:30
Donderdag :  19:00  – 20:30

Thuiswedstrijden: Zaterdag 17:30 uur
Trainings en wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

dames3-1072x878-a
dames3
  • #Team Wedstr.Punten
    1LIVO DS 51047
    2BVC'73 DS 1834
    3Elite/Dynamo DS 21034
    4Halley DS 71033
    5Grol DS 21029
    6SV Halle DS 1920
    7TOHP DS 21018
    8Victoria DS 1917
    9Dash DS 51015
    10Volga DS 2711
    11Vollverijs DS 389
    12Rivo DS 298
  • DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
    30 nov.Victoria DS 1 - Vollverijs DS 33-120-25, 28-26, 25-22, 26-24
    16 nov.Vollverijs DS 3 - BVC'73 DS 10-413-25, 12-25, 12-25, 18-25
    09 nov.Elite/Dynamo DS 2 - Vollverijs DS 34-025-19, 26-24, 25-19, 25-15
    24 okt.Vollverijs DS 3 - SV Halle DS 11-323-25, 17-25, 21-25, 25-16
    17 okt.Vollverijs DS 3 - TOHP DS 23-119-25, 25-22, 27-25, 25-12
    10 okt.Vollverijs DS 3 - Halley DS 71-325-21, 11-25, 13-25, 18-25
  • DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
    06 dec.Rivo DS 2 - Elite/Dynamo DS 20-412-25, 10-25, 21-25, 21-25
    04 dec.Halley DS 7 - Dash DS 54-025-19, 25-20, 25-18, 25-9
    03 dec.LIVO DS 5 - Victoria DS 14-025-12, 25-22, 25-14, 25-11
    02 dec.TOHP DS 2 - Grol DS 21-324-26, 24-26, 18-25, 25-13
    30 nov.Victoria DS 1 - Vollverijs DS 33-120-25, 28-26, 25-22, 26-24
    30 nov.Elite/Dynamo DS 2 - LIVO DS 53-225-19, 15-25, 17-25, 25-22, 15-8
    30 nov.SV Halle DS 1 - TOHP DS 23-118-25, 25-20, 25-20, 25-17
    30 nov.Dash DS 5 - Rivo DS 22-325-19, 24-26, 25-19, 15-25, 13-15
    25 nov.Grol DS 2 - Halley DS 70-412-25, 13-25, 22-25, 12-25
  • DatumTijdThuisploeg Uitploeg
    7 dec.17:30Vollverijs DS 3 - Volga DS 2
    10 dec.20:30LIVO DS 5 - Vollverijs DS 3
    11 jan.17:30Vollverijs DS 3 - Rivo DS 2
    18 jan.17:30Vollverijs DS 3 - Grol DS 2
    20 jan.20:30Halley DS 7 - Vollverijs DS 3
    1 feb.17:30Vollverijs DS 3 - Dash DS 5
    4 feb.21:00TOHP DS 2 - Vollverijs DS 3
    14 feb.20:00Rivo DS 2 - Vollverijs DS 3
    7 mrt.17:30Vollverijs DS 3 - Elite/Dynamo DS 2