DAMES 3

Iris Kanning
Rugnummer: 1
Sanne Nijenhuis
Rugnummer: 2
Marjolein Barink
Rugnummer: 3
Nike de Moor
Rugnummer: 5
Esmee Janssen
Rugnummer: 6
Lianne Vlug
Rugnummer: 7
Dieske Pothoff
Rugnummer: 8
Isabel Nolte
Rugnummer: 9
Martine Steverink
Rugnummer: 10
Mayra Heister
Rugnummer: 11
Sanny Peters
Rugnummer: 12
Evert Renting
trainer/coach

Dames 3 komt uit in de 2e klasse.
Het team wordt getraind door Evert Renting

Trainingstijden:
Maandag    :  19:00  – 20:30
Donderdag :  19:00  – 20:30

Thuiswedstrijden: Zaterdag 17:30 uur
Trainings en wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

dames3-1072x878-a
dames3
  • #Team Wedstr.Punten
    1LIVO DS 51671
    2BVC'73 DS 11567
    3Elite/Dynamo DS 21652
    4Halley DS 71648
    5Grol DS 21640
    6SV Halle DS 11639
    7Vollverijs DS 31634
    8Volga DS 21428
    9Victoria DS 11528
    10TOHP DS 21628
    11Dash DS 51623
    12Rivo DS 21612
  • DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
    14 feb.Rivo DS 2 - Vollverijs DS 31-322-25, 20-25, 17-25, 25-21
    04 feb.TOHP DS 2 - Vollverijs DS 33-220-25, 25-20, 26-24, 17-25, 15-5
    01 feb.Vollverijs DS 3 - Dash DS 54-025-18, 25-11, 25-17, 25-22
    20 jan.Halley DS 7 - Vollverijs DS 33-125-22, 25-19, 23-25, 25-21
    18 jan.Vollverijs DS 3 - Grol DS 23-127-25, 25-22, 18-25, 25-7
    11 jan.Vollverijs DS 3 - Rivo DS 23-125-17, 25-14, 25-10, 23-25
  • DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
    15 feb.Victoria DS 1 - BVC'73 DS 10-416-25, 10-25, 11-25, 10-25
    14 feb.Rivo DS 2 - Vollverijs DS 31-322-25, 20-25, 17-25, 25-21
    12 feb.Volga DS 2 - Dash DS 54-025-15, 27-25, 25-20, 25-15
    08 feb.SV Halle DS 1 - LIVO DS 51-328-30, 23-25, 15-25, 25-18
    08 feb.BVC'73 DS 1 - Halley DS 74-025-15, 25-21, 25-14, 25-18
    08 feb.Dash DS 5 - Elite/Dynamo DS 21-325-21, 17-25, 22-25, 19-25
    05 feb.Volga DS 2 - Rivo DS 23-125-21, 25-20, 25-21, 15-25
    04 feb.TOHP DS 2 - Vollverijs DS 33-220-25, 25-20, 26-24, 17-25, 15-5
    03 feb.Grol DS 2 - Victoria DS 13-121-25, 25-22, 26-24, 25-22
  • DatumTijdThuisploeg Uitploeg
    7 mrt.17:30Vollverijs DS 3 - Elite/Dynamo DS 2
    14 mrt.16:30BVC'73 DS 1 - Vollverijs DS 3
    21 mrt.17:30Vollverijs DS 3 - Victoria DS 1
    25 mrt.20:30Volga DS 2 - Vollverijs DS 3
    4 apr.17:30Vollverijs DS 3 - LIVO DS 5
    18 apr.16:30SV Halle DS 1 - Vollverijs DS 3