Agenda

jan
30
do
2020
Vollverijs DS 1 – Seesing Personeel | Longa`59 DS 1
jan 30 @ 21:00 – 21:00

Wedstrijd: 5000BD3A 08, Datum: donderdag 30 januari, 21:00

Vollverijs HS 1 – Brevolk HS 1
jan 30 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 5000H2C ED, Datum: donderdag 30 januari, 21:00

jan
31
vr
2020
Dash HS 3 – Vollverijs HS 2
jan 31 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 5000H3C LJ, Datum: vrijdag 31 januari, 20:00

feb
1
za
2020
Vollverijs MA 1 – Seesing Personeel | Longa`59 MA 1
feb 1 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 5000MA1D2 AF, Datum: zaterdag 1 februari, 15:00

Vollverijs MC 1 – Innovatiemakelaars.nl WSV MC 2
feb 1 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 5000MC2E2 LJ, Datum: zaterdag 1 februari, 15:00

Vollverijs DS 2 – Innovatiemakelaars.nl WSV DS 3
feb 1 @ 17:30 – 19:30

Wedstrijd: 5000D2G LJ, Datum: zaterdag 1 februari, 17:30

Vollverijs DS 3 – Dash DS 5
feb 1 @ 17:30 – 19:30

Wedstrijd: 5000D2H LJ, Datum: zaterdag 1 februari, 17:30

Vollverijs MB 1 – Smash ’68-SCM MB 1
feb 1 @ 17:30 – 19:30

Wedstrijd: 5000MB3F2 DB, Datum: zaterdag 1 februari, 17:30

feb
4
di
2020
VIOS Beltrum HS 1 – Vollverijs HS 1
feb 4 @ 20:45 – 22:45

Wedstrijd: 5000H2C CE, Datum: dinsdag 4 februari, 20:45

TOHP DS 2 – Vollverijs DS 3
feb 4 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 5000D2H DL, Datum: dinsdag 4 februari, 21:00

feb
6
do
2020
Vollverijs HS 2 – KSH HS 3
feb 6 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 5000H3C JI, Datum: donderdag 6 februari, 21:00

feb
7
vr
2020
VV Forza DS 1 – Vollverijs DS 1
feb 7 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 5000DPB CE, Datum: vrijdag 7 februari, 21:00

feb
8
za
2020
Vollverijs N5 1 – Seesing Personeel | Longa`59 N5 2
feb 8 @ 08:30 – 08:45

Wedstrijd: 5000CL51D2GB, Datum: zaterdag 8 februari, 8:30

Skopein Wivoc N5 2 – Vollverijs N5 1
feb 8 @ 09:50 – 10:05

Wedstrijd: 5000CL51D2DG, Datum: zaterdag 8 februari, 9:50

BVC’73 MA 1 – Vollverijs MA 1
feb 8 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 5000MA1D2 BA, Datum: zaterdag 8 februari, 12:30

SV Halle MB 1 – Vollverijs MB 1
feb 8 @ 14:15 – 16:15

Wedstrijd: 5000MB3F2 AD, Datum: zaterdag 8 februari, 14:15

BVC’73 DS 2 – Vollverijs DS 2
feb 8 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 5000D2G DL, Datum: zaterdag 8 februari, 14:30

Sparta Zelhem MC 1 – Vollverijs MC 1
feb 8 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 5000MC2E2 DL, Datum: zaterdag 8 februari, 15:00

feb
11
di
2020
Blauw-wit DR 2 – Vollverijs DR 1
feb 11 @ 19:45 – 20:00

Wedstrijd: 5000RPD1D3AB, Datum: dinsdag 11 februari, 19:45

Vollverijs DR 1 – Volga DR 1
feb 11 @ 20:15 – 20:30

Wedstrijd: 5000RPD1D3BC, Datum: dinsdag 11 februari, 20:15