Dames 1 seizoen 2020-2021

Dominique van Aken

Rugnummer: 1

Lisa van Arrogon

Rugnummer: 2

Jill Overgoor

Rugnummer: 3

Didi Dijkhuis

Rugnummer: 4

Lianne Vlug

Rugnummer: 5

Linda te Molder

Rugnummer: 6

Dieske Sprenkelder

Rugnummer: 7

Eva Jansen

Rugnummer: 8

Fleur Snijders

Rugnummer: 9

Kirsten Berenpas

Rugnummer: 10

Meddi Peters

Rugnummer: 14

Sharine Hooi

Rugnummer:

Gerrit Palm

Trainer/coach

Dames 1 komt uit in de promotieklasse

Trainingstijden: Maandag : 19:30 – 21:30

Trainer/coach: Gerrit Palm

Thuiswedstrijden: Donderdag 21:00 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Seesing Flex / Longa '59 DS 2412118392396
2Vollverijs DS 1311104318260
3Havoc DS 13986286269
4DIOS DS 12763198172
5Halley DS 32763200175
6Polstars DS 12435163189
7VIOS Beltrum DS 12336185205
8Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 23339231286
9Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 2122394105
10VV Forza DS 12227180190
11Heyendaal DS 3000000
11Skopein Wivoc DS 1000000
Voer een correcte RSS URL in. Error: [0]
DatumWedstrijdenResultatenSets
10 April 16:45VIOS Beltrum DS 1 - Skopein Wivoc DS 1Vervallen-
10 April 15:00Halley DS 3 - VV Forza DS 1Vervallen-
08 April 21:00Vollverijs DS 1 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 2Vervallen-
03 April 15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 2 - Halley DS 3Vervallen-
27 March 16:30DIOS DS 1 - Vollverijs DS 1Vervallen-
27 March 15:00Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 2 - VIOS Beltrum DS 1Vervallen-
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.
Total Page Visits: 68 - Today Page Visits: 0