Dames 1 seizoen 2022-2023

Dominique van Aken

Rugnummer: 4

Lisa van Arrogon

Rugnummer: 2

Jill Overgoor

Rugnummer: 3

Didi Dijkhuis

Rugnummer: 11

Linda te Molder

Rugnummer: 1

Dieske Sprenkelder

Rugnummer: 7

Eva Jansen

Rugnummer: 8

Kirsten Berenpas

Rugnummer: 10

Rugnummer: 

Nanne Bouman

Rugnummer: 6

Suzanne ter Horst

Rugnummer: 12

Jet Jansen

Rugnummer: 9

Dames 1 komt uit in de promotieklasse

Trainingstijden: Maandag : 19:30 – 21:00 uur
Indien donderdag geen thuiswedstrijd wordt er ook op donderdag getraind van 20:30 – 22:00 uur
            

Trainer/coach: Vacant
Thuiswedstrijden: Donderdag 20:30 uur of
zaterdag 17:30 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1DIOS DS 12971196152
2Rivo Rijssen DS 42872196157
3Vollverijs DS 12544189173
4Rensa Family Orion DS 22544172178
5Avior DS 314318681
6Seesing Flex | Longa`59 DS 22336184193
7Dash DS 211137696
8Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 1000000
8Elite/Dynamo DS 1000000
8VIOS Beltrum DS 1000000
11Halley DS 3100476100
12Skopein Wivoc DS 1100455100

DatumWedstrijdenResultatenSets
29 September 20:30Vollverijs DS 1 - Seesing Flex | Longa`59 DS 23-122-25, 25-18, 25-17, 25-22
17 September 13:00Rensa Family Orion DS 2 - Vollverijs DS 13-125-18, 27-25, 26-24, 13-25

DatumWedstrijdenResultatenSets
01 October 15:30Dash DS 2 - DIOS DS 11-321-25, 25-21, 13-25, 17-25
01 October 13:30Avior DS 3 - Rensa Family Orion DS 23-125-13, 11-25, 25-23, 25-20
01 October 11:30Rivo Rijssen DS 4 - Skopein Wivoc DS 14-025-14, 25-9, 25-13, 25-19
29 September 20:30Vollverijs DS 1 - Seesing Flex | Longa`59 DS 23-122-25, 25-18, 25-17, 25-22
17 September 14:00DIOS DS 1 - Halley DS 34-025-19, 25-23, 25-17, 25-17
17 September 13:00Rensa Family Orion DS 2 - Vollverijs DS 13-125-18, 27-25, 26-24, 13-25
WanneerWedstrijdenLocatie
08 October 17:00Skopein Wivoc DS 1 - Vollverijs DS 1Sport en Turnhal
15 October 17:30Vollverijs DS 1 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 1de Paasberg
19 October 20:30Halley DS 3 - Vollverijs DS 1Koningin Beatrixhal
03 November 20:30Vollverijs DS 1 - VIOS Beltrum DS 1de Paasberg
12 November 18:00Elite/Dynamo DS 1 - Vollverijs DS 1't Spilbroek
17 November 20:30Vollverijs DS 1 - Rivo Rijssen DS 4de Paasberg
Total Page Visits: 586 - Today Page Visits: 2