Dames 1 seizoen 2021-2022

Dominique van Aken

Rugnummer: 1

Lisa van Arrogon

Rugnummer: 2

Jill Overgoor

Rugnummer: 3

Didi Dijkhuis

Rugnummer: 4

Linda te Molder

Rugnummer: 6

Dieske Sprenkelder

Rugnummer: 7

Eva Jansen

Rugnummer: 8

Kirsten Berenpas

Rugnummer: 10

Arend Hordijk

Trainer/coach

Dames 1 komt uit in de promotieklasse

Trainingstijden: Maandag : 19:30 – 21:00 uur
Indien donderdag geen thuiswedstrijd wordt er ook op donderdag getraind van 20:30 – 22:00 uur
            

Trainer/coach: Arend Hordijk

Thuiswedstrijden: Donderdag 21:00 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 1524191499326
2Havoc DS 1522173487363
3Halley DS 3518157510429
4Vollverijs DS 1414126404370
5Seesing Flex | Longa`59 DS 2414116376325
6DIOS DS 141198369358
7VIOS Beltrum DS 14989364388
8VV Forza DS 147610320352
9Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 256515380485
10Skopein Wivoc DS 154416397489
11AETOS DS 243313279387
12Heyendaal DS 353318389502

DatumWedstrijdenResultatenSets
07 October 21:00Vollverijs DS 1 - DIOS DS 13-220-25, 25-22, 25-18, 16-25, 15-12
01 October 21:00VV Forza DS 1 - Vollverijs DS 11-317-25, 14-25, 25-21, 22-25
25 September 17:00Skopein Wivoc DS 1 - Vollverijs DS 11-327-25, 19-25, 25-27, 22-25
16 September 21:00Vollverijs DS 1 - Halley DS 33-225-10, 21-25, 18-25, 25-23, 16-14
13 September 20:00Vollverijs DS 1 - Halley DS 23-117-25, 25-18, 25-17, 25-20

DatumWedstrijdenResultatenSets
23 October 17:00Skopein Wivoc DS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 21-325-20, 20-25, 23-25, 23-25
23 October 17:00Heyendaal DS 3 - VIOS Beltrum DS 10-413-25, 25-27, 21-25, 21-25
16 October 17:30Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 1 - Skopein Wivoc DS 14-025-17, 25-20, 25-14, 25-11
16 October 17:30Havoc DS 1 - DIOS DS 13-125-18, 25-23, 21-25, 25-14
14 October 20:30Seesing Flex | Longa`59 DS 2 - AETOS DS 23-125-10, 25-11, 25-19, 23-25
13 October 20:30Halley DS 3 - VIOS Beltrum DS 12-323-25, 22-25, 25-21, 25-16, 18-20
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
26 October 19:30Avanti DS 1 - Vollverijs DS 1De Beemd in Lochem
28 October 21:00Vollverijs DS 1 - Havoc DS 1de Paasberg in Terborg
06 November 15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 2 - Vollverijs DS 1Topsporthal Achterhoek in Doetinchem
11 November 21:00Vollverijs DS 1 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 1de Paasberg in Terborg
20 November 16:45VIOS Beltrum DS 1 - Vollverijs DS 1de Sonders in Beltrum
25 November 21:00Vollverijs DS 1 - Seesing Flex | Longa`59 DS 2de Paasberg in Terborg
Total Page Visits: 255 - Today Page Visits: 1