Dames 1 seizoen 2021-2022

Dominique van Aken

Rugnummer: 1

Lisa van Arrogon

Rugnummer: 2

Jill Overgoor

Rugnummer: 3

Didi Dijkhuis

Rugnummer: 4

Linda te Molder

Rugnummer: 6

Dieske Sprenkelder

Rugnummer: 7

Eva Jansen

Rugnummer: 8

Kirsten Berenpas

Rugnummer: 10

Arend Hordijk

Trainer/coach

Dames 1 komt uit in de promotieklasse

Trainingstijden: Maandag : 19:30 – 21:00 uur
Indien donderdag geen thuiswedstrijd wordt er ook op donderdag getraind van 20:30 – 22:00 uur
            

Trainer/coach: Arend Hordijk

Thuiswedstrijden: Donderdag 21:00 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 110463741005708
2Havoc DS 1832257769618
3Vollverijs DS 19282315857795
4Halley DS 37252110698618
5Seesing Flex | Longa`59 DS 28242014742664
6DIOS DS 110211725877924
7VIOS Beltrum DS 18181518725751
8Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 29171422732848
9AETOS DS 28121022636739
10Heyendaal DS 39101029738885
11VV Forza DS 179820545649
12Skopein Wivoc DS 178822575700

DatumWedstrijdenResultatenSets
25 November 21:00Vollverijs DS 1 - Seesing Flex | Longa`59 DS 23-125-20, 25-20, 25-17, 23-25
20 November 16:45VIOS Beltrum DS 1 - Vollverijs DS 10-415-25, 22-25, 20-25, 23-25
11 November 21:00Vollverijs DS 1 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 10-415-25, 17-25, 17-25, 21-25
06 November 15:00Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 2 - Vollverijs DS 10-412-25, 18-25, 15-25, 16-25
28 October 21:00Vollverijs DS 1 - Havoc DS 10-425-27, 23-25, 17-25, 20-25
26 October 19:30Avanti DS 1 - Vollverijs DS 10-311-25, 8-25, 12-25

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 November 17:30Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 1 - Halley DS 33-225-27, 25-12, 18-25, 25-12, 15-9
27 November 14:00DIOS DS 1 - Heyendaal DS 32-317-25, 25-17, 25-27, 25-16, 11-15
27 November 13:30Havoc DS 1 - VV Forza DS 14-025-20, 25-11, 25-21, 25-16
25 November 21:00Vollverijs DS 1 - Seesing Flex | Longa`59 DS 23-125-20, 25-20, 25-17, 23-25
25 November 20:30AETOS DS 2 - VIOS Beltrum DS 11-318-25, 21-25, 25-23, 14-25
20 November 17:00Heyendaal DS 3 - Skopein Wivoc DS 13-225-19, 25-12, 24-26, 16-25, 15-9
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
29 January 14:00DIOS DS 1 - Vollverijs DS 1Eurohal in Dinxperlo
03 February 21:00Vollverijs DS 1 - Heyendaal DS 3de Paasberg in Terborg
12 February 17:30Havoc DS 1 - Vollverijs DS 1De Bouwmeester in Haaksbergen
17 February 21:00Vollverijs DS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 2de Paasberg in Terborg
05 March 17:30Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 1 - Vollverijs DS 1HYDRA sportcentrum van Pallandt in Varsseveld
10 March 20:30AETOS DS 2 - Vollverijs DS 1Valkenhuizen in Arnhem
Total Page Visits: 335 - Today Page Visits: 1