Dames 1 seizoen 2020-2021

Dominique van Aken

Rugnummer: 1

Lisa van Arrogon

Rugnummer: 2

Jill Overgoor

Rugnummer: 3

Didi Dijkhuis

Rugnummer: 4

Lianne Vlug

Rugnummer: 5

Linda te Molder

Rugnummer: 6

Dieske Sprenkelder

Rugnummer: 7

Eva Jansen

Rugnummer: 8

Fleur Snijders

Rugnummer: 9

Kirsten Berenpas

Rugnummer: 10

Meddi Peters

Rugnummer: 14

Sharine Hooi

Rugnummer:

Gerrit Palm

Trainer/coach

Dames 1 komt uit in de promotieklasse

Trainingstijden: Maandag : 19:30 – 21:30

Trainer/coach: Gerrit Palm

Thuiswedstrijden: Donderdag 21:00 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Seesing Flex / Longa '59 DS 2412118392396
2Vollverijs DS 1311104318260
3Havoc DS 13986286269
4DIOS DS 12763198172
5Halley DS 32763200175
6Polstars DS 12435163189
7VIOS Beltrum DS 12336185205
8Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 23339231286
9Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 2122394105
10VV Forza DS 12227180190
11Heyendaal DS 3000000
11Skopein Wivoc DS 1000000
Voer een correcte RSS URL in. Error: [0]
DatumWedstrijdenResultatenSets
10 October 13:00Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 2 - Havoc DS 11-325-20, 12-25, 10-25, 18-25
08 October 20:30Seesing Flex / Longa '59 DS 2 - Vollverijs DS 12-325-22, 25-23, 11-25, 21-25, 3-15
02 October 21:15Polstars DS 1 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 23-125-17, 24-26, 25-22, 26-24
02 October 21:00VV Forza DS 1 - Seesing Flex / Longa '59 DS 20-418-25, 20-25, 24-26, 18-25
01 October 21:00Vollverijs DS 1 - VIOS Beltrum DS 14-028-26, 25-18, 25-21, 25-16
26 September 16:45VIOS Beltrum DS 1 - Seesing Flex / Longa '59 DS 23-225-18, 17-25, 25-21, 22-25, 15-13
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
29 October 21:00Vollverijs DS 1 - Halley DS 3de Paasberg in Terborg
06 November 21:15Polstars DS 1 - Vollverijs DS 1de Pol in Bentelo
12 November 21:00Vollverijs DS 1 - Havoc DS 1de Paasberg in Terborg
20 November 21:00VV Forza DS 1 - Vollverijs DS 1Braninkhal in Laren gld
26 November 21:00Vollverijs DS 1 - DIOS DS 1de Paasberg in Terborg
12 December 13:00Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 2 - Vollverijs DS 1HYDRA sportcentrum van Pallandt in Varsseveld