Dames 2 Seizoen 2022-2023

Rozan Belterman

Rugnummer: 1

Jolinde Roes

Rugnummer: 2

Renske Hollmann

Rugnummer: 3

Zoey Heister

Rugnummer: 4

Aniek te Mebel

Rugnummer: 5  

Nika Roerdink

Rugnummer: 6

Floor Vriesen

Rugnummer: 7

Margot Wiekens

Rugnummer: 8

Kyra Wijnands

Rugnummer: 9

Michelle Winters

Rugnummer: 10

Daphne Arentsen

Rugnummer:

Willem Frensen

Coach

Gerrit Palm

Trainer

Dames 2 komt uit in de 2e klasse
Trainingstijden:
Maandag  :    19:00 – 20:30
Donderdag :  19:00 – 20:30
Coach: Willem Frensen
Trainer: Gerrit Palm
Thuiswedstrijden: Zaterdag 17:30 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1SV Halle DS 114319780
2Pajodos DS 114319084
3SV Loil DS 11332103102
4Focus DS 41223102103
5LIVO DS 311138490
6Victoria DS 111138097
7LIVO DS 6000000
7Blok '71 DS 1000000
7KSV DS 2000000
7Vollverijs DS 2000000
7Morgana DVO DS 4000000
7Grol DS 3000000
DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.
DatumWedstrijdenResultatenSets
17 September 15:30SV Halle DS 1 - Victoria DS 13-125-22, 25-14, 22-25, 25-19
17 September 15:00Pajodos DS 1 - LIVO DS 33-113-25, 25-22, 25-12, 27-25
16 September 20:00SV Loil DS 1 - Focus DS 43-225-21, 23-25, 14-25, 26-24, 15-7
WanneerWedstrijdenLocatie
08 October 15:00Pajodos DS 1 - Vollverijs DS 2Pauwengaard
15 October 15:00Vollverijs DS 2 - LIVO DS 6de Paasberg
22 October 12:00LIVO DS 3 - Vollverijs DS 2Triominos
05 November 17:30Vollverijs DS 2 - Morgana DVO DS 4de Paasberg
10 November 19:30Vollverijs DS 2 - Grol DS 3de Paasberg
19 November 17:00Victoria DS 1 - Vollverijs DS 2de Muizenberg
Total Page Visits: 513 - Today Page Visits: 1