Dames 2 seizoen 2020-2021

Eline Derksen

Rugnummer: 1

Elianne Roes

Rugnummer: 2

Senna Kolkman

Rugnummer: 3

Isa Gebbinck

Rugnummer: 4

Lisa Teerink

Rugnummer: 5

Neel Disbergen

Rugnummer: 6

Nathalie Nolte

Rugnummer: 8

Geraldine Tjoonk

Rugnummer: 9

Renske Hollmann

Rugnummer: 11

Fleur Veerbeek

Rugnummer: 12

Daphne Arentsen

Rugnummer: 13

Felix Berentsen

Trainer/coach

Dames 2 komt uit in de 2e klasse

Trainingstijden: Maandag   : 19:30 – 21:30
                           Donderdag: 19:30 – 21:30
Trainer/coach: Felix Berentsen

Thuiswedstrijden: Zaterdag 17:30 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Kerkemeijer Gemini DS 3418152412264
2Dash DS 4415135419330
3LIVO DS 431194279241
4Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 331084288233
5Bovo DS 23986295278
6Volga DS 24979334381
7Time Out'75 DS 12763194149
8Sparta Zelhem DS 13657252254
9Vollverijs DS 22336176197
10SV Halle DS 231111207302
11Grol DS 231111166295
12Boemerang DS 22008102200
DatumWedstrijdenResultatenSets
12 December 17:30Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 3 - Vollverijs DS 2Vervallen-
28 November 17:30Vollverijs DS 2 - LIVO DS 4Vervallen-
21 November 16:00Time Out'75 DS 1 - Vollverijs DS 2Vervallen-
14 November 17:30Vollverijs DS 2 - Grol DS 2Vervallen-
07 November 14:00Boemerang DS 2 - Vollverijs DS 2Vervallen-
31 October 17:30Vollverijs DS 2 - Dash DS 4Vervallen-
DatumWedstrijdenResultatenSets
19 December 12:30Kerkemeijer Gemini DS 3 - Time Out'75 DS 1Vervallen-
12 December 17:30Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 3 - Vollverijs DS 2Vervallen-
12 December 17:00Sparta Zelhem DS 1 - Kerkemeijer Gemini DS 3Vervallen-
12 December 16:45Grol DS 2 - Boemerang DS 2Vervallen-
12 December 16:30LIVO DS 4 - Volga DS 2Vervallen-
12 December 16:00Bovo DS 2 - SV Halle DS 2Vervallen-
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
09 February 21:15Dash DS 4 - Vollverijs DS 2't Jebbink in Vorden
06 March 17:30Vollverijs DS 2 - Boemerang DS 2de Paasberg in Terborg
13 March 16:45Grol DS 2 - Vollverijs DS 2Den Elshof in Groenlo
20 March 17:30Vollverijs DS 2 - Time Out'75 DS 1de Paasberg in Terborg
27 March 16:30LIVO DS 4 - Vollverijs DS 2Sports Planet de Pals in Westervoort
10 April 17:30Vollverijs DS 2 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 3de Paasberg in Terborg