Dames 2 seizoen 2020-2021

Eline Derksen

Rugnummer: 1

Elianne Roes

Rugnummer: 2

Senna Kolkman

Rugnummer: 3

Isa Gebbinck

Rugnummer: 4

Lisa Teerink

Rugnummer: 5

Neel Disbergen

Rugnummer: 6

Nathalie Nolte

Rugnummer: 8

Geraldine Tjoonk

Rugnummer: 9

Renske Hollmann

Rugnummer: 11

Fleur Veerbeek

Rugnummer: 12

Daphne Arentsen

Rugnummer: 13

Felix Berentsen

Trainer/coach

Dames 2 komt uit in de 2e klasse

Trainingstijden: Maandag   : 19:30 – 21:30
                           Donderdag: 19:30 – 21:30
Trainer/coach: Felix Berentsen

Thuiswedstrijden: Zaterdag 17:30 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Kerkemeijer Gemini DS 3418152412264
2Dash DS 4415135419330
3LIVO DS 431194279241
4Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 331084288233
5Bovo DS 23986295278
6Volga DS 24979334381
7Time Out'75 DS 12763194149
8Sparta Zelhem DS 13657252254
9Vollverijs DS 22336176197
10SV Halle DS 231111207302
11Grol DS 231111166295
12Boemerang DS 22008102200
DatumWedstrijdenResultatenSets
10 October 12:30Kerkemeijer Gemini DS 3 - Vollverijs DS 24-025-18, 26-24, 25-13, 25-16
19 September 17:30Vollverijs DS 2 - Bovo DS 23-225-13, 25-23, 22-25, 18-25, 15-10
DatumWedstrijdenResultatenSets
10 October 17:30Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 3 - Grol DS 24-025-20, 25-13, 25-11, 25-8
10 October 17:00Sparta Zelhem DS 1 - Dash DS 40-416-25, 20-25, 17-25, 6-25
10 October 16:30SV Halle DS 2 - Volga DS 21-323-25, 28-26, 21-25, 17-25
10 October 12:30Kerkemeijer Gemini DS 3 - Vollverijs DS 24-025-18, 26-24, 25-13, 25-16
03 October 16:45Grol DS 2 - LIVO DS 41-317-25, 12-25, 25-20, 15-25
03 October 16:00Time Out'75 DS 1 - Kerkemeijer Gemini DS 32-314-25, 25-22, 18-25, 26-24, 11-15
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
31 October 17:30Vollverijs DS 2 - Dash DS 4de Paasberg in Terborg
07 November 14:00Boemerang DS 2 - Vollverijs DS 2De Pickerhal in Eibergen
14 November 17:30Vollverijs DS 2 - Grol DS 2de Paasberg in Terborg
21 November 16:00Time Out'75 DS 1 - Vollverijs DS 2Sporthal Dr. Quantstraat in Diepenheim
28 November 17:30Vollverijs DS 2 - LIVO DS 4de Paasberg in Terborg
12 December 17:30Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 3 - Vollverijs DS 2HYDRA sportcentrum van Pallandt in Varsseveld