Dames 2 seizoen 2021-2022

Eline Derksen

Rugnummer: 1

Rugnummer: 2

Senna Kolkman

Rugnummer: 3

Isa Gebbinck

Rugnummer: 4

Lisa Teerink

Rugnummer: 5

Neel Disbergen

Rugnummer: 6

Nathalie Nolte

Rugnummer: 8

Rugnummer: 9

Renske Hollmann

Rugnummer: 11

Fleur Veerbeek

Rugnummer: 12

Daphne Arentsen

Rugnummer: 13

Evert Renting

Trainer/coach

Dames 2 komt uit in de 1e klasse

Trainingstijden: Maandag :  19:30 – 21:00
                            Donderdag: 20:00 – 21:30
Trainer/coach: Evert Renting

Thuiswedstrijden: Zaterdag 17:30 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Seesing Flex | Longa`59 DS 3154010066
1Grol DS 1154010060
1Dash DS 4154010086
4BVC'73 DS 1133210294
5Vollverijs DS 2122394102
6KSV DS 1000000
6Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2000000
8Focus DS 2100466100
8VV Forza DS 2100486100
8Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 3100460100
DatumWedstrijdenResultatenSets
18 September 16:30BVC'73 DS 1 - Vollverijs DS 23-216-25, 25-19, 25-13, 21-25, 15-12
DatumWedstrijdenResultatenSets
21 September 21:15Dash DS 4 - VV Forza DS 24-025-20, 25-20, 25-23, 25-23
18 September 16:30BVC'73 DS 1 - Vollverijs DS 23-216-25, 25-19, 25-13, 21-25, 15-12
18 September 14:30Seesing Flex | Longa`59 DS 3 - Focus DS 24-025-16, 25-19, 25-14, 25-17
16 September 20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 3 - Grol DS 10-416-25, 16-25, 20-25, 8-25
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
25 September 17:30Vollverijs DS 2 - Innovatiemakelaars.nl WSV DS 2de Paasberg in Terborg
02 October 15:00Grol DS 1 - Vollverijs DS 2Den Elshof in Groenlo
09 October 17:30Vollverijs DS 2 - Seesing Flex | Longa`59 DS 3de Paasberg in Terborg
15 October 21:00KSV DS 1 - Vollverijs DS 2de Bult in Vragender
30 October 17:30Vollverijs DS 2 - Focus DS 2de Paasberg in Terborg
15 November 20:00Vollverijs DS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 3de Paasberg in Terborg


Total Page Visits: 213 - Today Page Visits: 2