Dames 3 seizoen 2021-2022

Sanne Nijenhuis

Rugnummer: 1

Esmee Janssen

Rugnummer: 2

Iris Kanning

Rugnummer: 4

Nike de Moor

Rugnummer: 5

Mayra Heister

Rugnummer: 6

Madelon te Lintum

Rugnummer: 7

isabel Nolte

Rugnummer: 8

Dieske Pothoff

Rugnummer: 9

Martine Steverink

Rugnummer: 10

Sanny Peters

Rugnummer: 11

Romy Meisters

Rugnummer: 12

Gerrit Palm

Trainer


Dames 3 komt uit in de 2e klasse

Trainingstijden:
Maandag   :  19:30 – 21:00
Donderdag : 19:00 – 20:30

Trainer: Gerrit Palm

Thuiswedstrijden: Zaterdag 17:30 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Morgana DVO DS 5524191493329
2Kerkemeijer Gemini DS 2523182489296
3Havoc DS 4516138464432
4Grol DS 25141210491461
5Tornax DS 25131110435433
6Dash DS 65111113488499
7Time Out'75 DS 1510913441495
8Morgana DVO DS 44989342371
9Volga DS 348710357381
10Vollverijs DS 357615371494
11Skopein Wivoc DS 256616410497
12LIVO DS 354417402495
DatumWedstrijdenResultatenSets
16 October 12:30Kerkemeijer Gemini DS 2 - Vollverijs DS 34-025-10, 25-12, 25-6, 25-10
09 October 17:30Vollverijs DS 3 - Morgana DVO DS 50-44-25, 16-25, 24-26, 16-25
02 October 14:45Volga DS 3 - Vollverijs DS 33-117-25, 25-16, 25-17, 26-24
25 September 17:30Vollverijs DS 3 - Grol DS 23-116-25, 25-22, 25-19, 25-17
18 September 15:30Dash DS 6 - Vollverijs DS 33-225-18, 28-30, 25-17, 24-26, 15-9
DatumWedstrijdenResultatenSets
16 October 15:30Morgana DVO DS 5 - Skopein Wivoc DS 24-025-6, 25-14, 25-16, 25-15
16 October 14:00Time Out'75 DS 1 - Havoc DS 42-325-21, 25-21, 23-25, 23-25, 11-15
16 October 13:00Grol DS 2 - Dash DS 62-318-25, 27-25, 25-18, 21-25, 10-15
16 October 12:30Kerkemeijer Gemini DS 2 - Vollverijs DS 34-025-10, 25-12, 25-6, 25-10
16 October 12:00LIVO DS 3 - Tornax DS 21-325-12, 21-25, 9-25, 19-25
09 October 17:30Vollverijs DS 3 - Morgana DVO DS 50-44-25, 16-25, 24-26, 16-25
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
23 October 12:30Skopein Wivoc DS 2 - Vollverijs DS 3Sport en Turnhal in Winterswijk
30 October 17:30Vollverijs DS 3 - LIVO DS 3de Paasberg in Terborg
06 November 16:00Time Out'75 DS 1 - Vollverijs DS 3Sporthal Dr. Quantstraat in Diepenheim
13 November 17:30Vollverijs DS 3 - Tornax DS 2de Paasberg in Terborg
20 November 17:30Vollverijs DS 3 - Havoc DS 4de Paasberg in Terborg
11 December 17:30Vollverijs DS 3 - Morgana DVO DS 4de Paasberg in Terborg


Total Page Visits: 236 - Today Page Visits: 1