Dames 3 seizoen 2022-2023

Noraly Albering

Rugnummer: 2

Iris Kanning

Rugnummer: 4

Daphne Kessels

Rugnummer: 5

Mayra Heister

Rugnummer: 6

Madelon te Lintum

Rugnummer: 7

isabel Nolte

Rugnummer: 8

Dieske Pothoff

Rugnummer: 9

Martine Steverink

Rugnummer: 10

Sanny Peters

Rugnummer: 11

Romy Meisters

Rugnummer: 12

Evert Renting

Trainer/coach

Rugnummer: 1

Dames 3 komt uit in de 2e klasse

Trainingstijden:
Maandag   :  19:30 – 21:00
Donderdag : 19:00 – 20:30

Trainer: Evert Renting

Thuiswedstrijden: Zaterdag 17:30 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 4154010060
2Halley DS 72544174171
3Sparta Zelhem DS 114319681
4Volga DS 22446194210
5Bovo DS 3133211296
6DIOS DS 213329898
7Vollverijs DS 311137593
8KSH DS 1000000
8Skopein Wivoc DS 2000000
8Avanti DS 1000000
8MEVO DS 1000000
12TOHP DS 2100460100
DatumWedstrijdenResultatenSets
14 September 20:30Halley DS 7 - Vollverijs DS 33-125-20, 25-18, 18-25, 25-12
DatumWedstrijdenResultatenSets
24 September 15:00Sparta Zelhem DS 1 - Halley DS 73-121-25, 25-19, 25-17, 25-20
21 September 20:30Volga DS 2 - DIOS DS 22-325-13, 25-20, 17-25, 18-25, 13-15
17 September 15:00Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 4 - TOHP DS 24-025-10, 25-17, 25-16, 25-17
14 September 20:30Halley DS 7 - Vollverijs DS 33-125-20, 25-18, 18-25, 25-12
14 September 20:30Volga DS 2 - Bovo DS 32-325-23, 26-24, 20-25, 16-25, 9-15
WanneerWedstrijdenLocatie
01 October 17:30Vollverijs DS 3 - Sparta Zelhem DS 1de Paasberg
08 October 12:30Skopein Wivoc DS 2 - Vollverijs DS 3Sport en Turnhal
15 October 17:30Vollverijs DS 3 - Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 4de Paasberg
31 October 19:30Vollverijs DS 3 - TOHP DS 2de Paasberg
12 November 17:00MEVO DS 1 - Vollverijs DS 3't Kempken
17 November 20:00Vollverijs DS 3 - Avanti DS 1de Paasberg


Total Page Visits: 558 - Today Page Visits: 2