Dames 3 seizoen 2021-2022

Nike de Moor

Rugnummer: 5

Esmee Janssen

Rugnummer: 2

Iris Kanning

Rugnummer: 4

Mayra Heister

Rugnummer: 6

Madelon te Lintum

Rugnummer: 7

isabel Nolte

Rugnummer: 8

Dieske Pothoff

Rugnummer: 9

Martine Steverink

Rugnummer: 10

Sanny Peters

Rugnummer: 11

Romy Meisters

Rugnummer: 12

Gerrit Palm

Trainer


Dames 3 komt uit in de 2e klasse

Trainingstijden:
Maandag   :  19:30 – 21:00
Donderdag : 19:00 – 20:30

Trainer: Gerrit Palm

Thuiswedstrijden: Zaterdag 17:30 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Morgana DVO DS 51045365975719
2Kerkemeijer Gemini DS 2942333881549
3Havoc DS 49282315849759
4Tornax DS 29252218828830
5LIVO DS 39211820799807
6Morgana DVO DS 410201825839945
7Time Out'75 DS 18181720752803
8Grol DS 29181623814852
9Dash DS 69161525821872
10Volga DS 39141225725843
11Skopein Wivoc DS 29121128730880
12Vollverijs DS 38111024627781
DatumWedstrijdenResultatenSets
20 November 17:30Vollverijs DS 3 - Havoc DS 41-316-25, 11-25, 26-24, 17-25
13 November 17:30Vollverijs DS 3 - Tornax DS 22-325-13, 21-25, 24-26, 25-19, 10-15
23 October 12:30Skopein Wivoc DS 2 - Vollverijs DS 33-125-19, 15-25, 25-14, 25-23
16 October 12:30Kerkemeijer Gemini DS 2 - Vollverijs DS 34-025-10, 25-12, 25-6, 25-10
09 October 17:30Vollverijs DS 3 - Morgana DVO DS 50-44-25, 16-25, 24-26, 16-25
02 October 14:45Volga DS 3 - Vollverijs DS 33-117-25, 25-16, 25-17, 26-24
DatumWedstrijdenResultatenSets
27 November 15:30Morgana DVO DS 4 - Tornax DS 23-225-14, 16-25, 26-24, 23-25, 15-11
27 November 14:45Volga DS 3 - Kerkemeijer Gemini DS 20-417-25, 6-25, 16-25, 8-25
27 November 13:30Havoc DS 4 - Morgana DVO DS 53-225-14, 25-20, 19-25, 18-25, 15-5
27 November 13:00Grol DS 2 - LIVO DS 32-318-25, 25-21, 13-25, 25-15, 13-15
20 November 17:30Vollverijs DS 3 - Havoc DS 41-316-25, 11-25, 26-24, 17-25
20 November 16:00Time Out'75 DS 1 - Morgana DVO DS 43-225-16, 22-25, 25-22, 21-25, 15-12
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
05 February 17:30Vollverijs DS 3 - Kerkemeijer Gemini DS 2de Paasberg in Terborg
12 February 12:00LIVO DS 3 - Vollverijs DS 3Sports Planet de Pals in Westervoort
19 February 17:30Vollverijs DS 3 - Time Out'75 DS 1de Paasberg in Terborg
05 March 15:30Morgana DVO DS 5 - Vollverijs DS 3de Kamp in Hengelo gld
12 March 16:00Tornax DS 2 - Vollverijs DS 3Rikkenhage in Ruurlo
19 March 14:15Havoc DS 4 - Vollverijs DS 3De Bouwmeester in Haaksbergen


Total Page Visits: 324 - Today Page Visits: 1