Dames 3 seizoen 2020-2021

Sanne Nijenhuis

Rugnummer: 1

Esmee Janssen

Rugnummer: 2

Marjolein Barink

Rugnummer: 3

Iris Kanning

Rugnummer: 4

Nike de Moor

Rugnummer: 5

Mayra Heister

Rugnummer: 6

Madelon te Lintum

Rugnummer: 7

isabel Nolte

Rugnummer: 8

Dieske Pothoff

Rugnummer: 9

Martine Steverink

Rugnummer: 10

Sanny Peters

Rugnummer: 11

Evert Renting

Trainer/coach

Maud Roenhorst

Rugnummer:

Romy Meisters

Rugnummer: 12

Dames 3 komt uit in de 2e klasse

Trainingstijden:
Maandag  :    19:30 – 21:00
Donderdag :  19:00 – 20:30

Trainer/coach: Evert Renting

Thuiswedstrijden: Zaterdag 17:30 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1WIK Steenderen DS 3419151397245
2Dash DS 5418142388298
3VIOS Beltrum DS 2314111298180
4Innovatiemakelaars.nl WSV DS 3314111298208
5Focus DS 3412117390347
6Kerkemeijer Gemini DS 441089326354
7Morgana DVO DS 43657233269
8VV Forza DS 32336183188
9Vollverijs DS 333310259310
10Blok '71 DS 143314287402
11Tornax DS 242214279389
12Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 541115250398
DatumWedstrijdenResultatenSets
03 October 17:30Vollverijs DS 3 - WIK Steenderen DS 30-421-25, 14-25, 17-25, 13-25
26 September 17:30Focus DS 3 - Vollverijs DS 33-225-14, 23-25, 23-25, 25-23, 18-16
19 September 17:30Vollverijs DS 3 - Dash DS 51-325-21, 22-25, 22-25, 22-25
DatumWedstrijdenResultatenSets
10 October 17:30Focus DS 3 - Tornax DS 24-025-14, 25-19, 25-10, 25-10
10 October 15:30Dash DS 5 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 54-025-11, 25-19, 25-18, 25-15
10 October 14:00WIK Steenderen DS 3 - Blok '71 DS 14-025-15, 25-10, 25-15, 25-11
03 October 17:30Vollverijs DS 3 - WIK Steenderen DS 30-421-25, 14-25, 17-25, 13-25
03 October 14:30VIOS Beltrum DS 2 - Kerkemeijer Gemini DS 44-025-5, 25-16, 25-12, 25-15
03 October 14:00Tornax DS 2 - Dash DS 51-317-25, 15-25, 19-25, 25-16
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
31 October 17:30Vollverijs DS 3 - Tornax DS 2de Paasberg in Terborg
05 November 20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - Vollverijs DS 3Topsporthal Achterhoek in Doetinchem
14 November 17:30Vollverijs DS 3 - VV Forza DS 3de Paasberg in Terborg
18 November 19:30Kerkemeijer Gemini DS 4 - Vollverijs DS 3't Timpke in Borculo
28 November 17:30Vollverijs DS 3 - VIOS Beltrum DS 2de Paasberg in Terborg
12 December 14:30Innovatiemakelaars.nl WSV DS 3 - Vollverijs DS 3de Kei in Warnsveld