Dames 3 seizoen 2020-2021

Sanne Nijenhuis

Rugnummer: 1

Esmee Janssen

Rugnummer: 2

Marjolein Barink

Rugnummer: 3

Iris Kanning

Rugnummer: 4

Nike de Moor

Rugnummer: 5

Mayra Heister

Rugnummer: 6

Madelon te Lintum

Rugnummer: 7

isabel Nolte

Rugnummer: 8

Dieske Pothoff

Rugnummer: 9

Martine Steverink

Rugnummer: 10

Sanny Peters

Rugnummer: 11

Evert Renting

Trainer/coach

Maud Roenhorst

Rugnummer:

Romy Meisters

Rugnummer: 12

Dames 3 komt uit in de 2e klasse

Trainingstijden:
Maandag  :    19:30 – 21:00
Donderdag :  19:00 – 20:30

Trainer/coach: Evert Renting

Thuiswedstrijden: Zaterdag 17:30 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1WIK Steenderen DS 3419151397245
2Dash DS 5418142388298
3VIOS Beltrum DS 2314111298180
4Innovatiemakelaars.nl WSV DS 3314111298208
5Focus DS 3412117390347
6Kerkemeijer Gemini DS 441089326354
7Morgana DVO DS 43657233269
8VV Forza DS 32336183188
9Vollverijs DS 333310259310
10Blok '71 DS 143314287402
11Tornax DS 242214279389
12Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 541115250398
DatumWedstrijdenResultatenSets
10 April 17:30Vollverijs DS 3 - Innovatiemakelaars.nl WSV DS 3Vervallen-
27 March 14:30VIOS Beltrum DS 2 - Vollverijs DS 3Vervallen-
12 March 21:00VV Forza DS 3 - Vollverijs DS 3Vervallen-
06 March 17:30Vollverijs DS 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5Vervallen-
12 December 14:30Innovatiemakelaars.nl WSV DS 3 - Vollverijs DS 3Vervallen-
28 November 17:30Vollverijs DS 3 - VIOS Beltrum DS 2Vervallen-
DatumWedstrijdenResultatenSets
10 April 17:30Vollverijs DS 3 - Innovatiemakelaars.nl WSV DS 3Vervallen-
10 April 16:00WIK Steenderen DS 3 - Dash DS 5Vervallen-
10 April 13:30Morgana DVO DS 4 - Focus DS 3Vervallen-
09 April 20:30Blok '71 DS 1 - VIOS Beltrum DS 2Vervallen-
07 April 20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 5 - VV Forza DS 3Vervallen-
03 April 16:00Tornax DS 2 - Morgana DVO DS 4Vervallen-
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.


Total Page Visits: 64 - Today Page Visits: 1