Dames 4 Seizoen 2021-2022

Rozan Belterman

Rugnummer: 1

Jolinde Roes

Rugnummer: 2

Nanne Bouman

Rugnummer: 3

Zoey Heister

Rugnummer: 4

Aniek te Mebel

Rugnummer: 5  

Nika Roerdink

Rugnummer: 6

Floor Vriesen

Rugnummer: 7

Margot Wiekens

Rugnummer: 8

Kyra Wijnands

Rugnummer: 9

Michelle Winters

Rugnummer: 10

Lisa Teerink

Trainer/Coach

Eline Derksen

Trainer/coach

Willem Frensen

Teammanager

Dames 4 komt uit in de 3e klasse
Trainingstijden:
Maandag  :     18:00 – 19:30
Donderdag :  18:00 – 19:30
Teammanager: Willem Frensen
Trainer/coach: Eline Derksen/Lisa Teerink Thuiswedstrijden: Zaterdag 15:00 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1DIOS DS 2420160400239
2Vollverijs DS 4315120300178
3Bovo DS 45131110454430
4Volleybalvereniging ROHDA DS 131194286261
5LIVO DS 62653183160
6Innovatiemakelaars.nl WSV DS 545412277382
7Volga DS 63439230290
8BVC'73 DS 341115269395
9ACE'19 DS 12008137201
ASV DS 1000000
DatumWedstrijdenResultatenSets
02 October 12:30Volga DS 6 - Vollverijs DS 40-422-25, 16-25, 16-25, 16-25
25 September 15:00Vollverijs DS 4 - Innovatiemakelaars.nl WSV DS 54-025-11, 25-10, 25-12, 25-8
18 September 12:30BVC'73 DS 3 - Vollverijs DS 40-419-25, 13-25, 15-25, 20-25
DatumWedstrijdenResultatenSets
16 October 16:15Innovatiemakelaars.nl WSV DS 5 - BVC'73 DS 33-125-22, 25-19, 19-25, 26-24
16 October 16:00Volleybalvereniging ROHDA DS 1 - Bovo DS 42-325-19, 16-25, 14-25, 25-21, 9-15
16 October 16:00Volleybalvereniging ROHDA DS 1 - ASV DS 1Vervallen-
16 October 12:30Volga DS 6 - DIOS DS 20-422-25, 18-25, 14-25, 9-25
09 October 17:30ASV DS 1 - BVC'73 DS 3Vervallen-
09 October 17:00DIOS DS 2 - Innovatiemakelaars.nl WSV DS 54-025-21, 25-7, 25-22, 25-11
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
30 October 15:00Vollverijs DS 4 - LIVO DS 6de Paasberg in Terborg
06 November 16:00Volleybalvereniging ROHDA DS 1 - Vollverijs DS 4Burg. Habeshal in Tolkamer
20 November 15:00Vollverijs DS 4 - Volga DS 6de Paasberg in Terborg
27 November 18:00Bovo DS 4 - Vollverijs DS 4Stationsplein in Aalten
11 December 15:00Vollverijs DS 4 - DIOS DS 2de Paasberg in Terborg
15 January 14:30Innovatiemakelaars.nl WSV DS 5 - Vollverijs DS 4de Kei in Warnsveld
Total Page Visits: 218 - Today Page Visits: 1