Heren 1 Seizoen 2021-2022.

HEREN 1

Mike Beerthuizen

Rugnummer: 1

Maarten Brans

Rugnummer: 3

Falco Ligtlee

Rugnummer: 4

Rugnummer: 5

Jelle van Minnen

Rugnummer: 6

Wouter Reesink 

Rugnummer: 8

Coen lavalaye

Rugnummer: 9

Arjan Böhmer

Rugnummer: 10

Rugnummer: 11

Mark Peters

Rugnummer: 12

 Heren 1 komt uit in de 1eklasse

Trainingstijden: Maandag : 21:00 – 22:30

Trainer/coach: Vacant

Thuiswedstrijden: Donderdag 21:00 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Avanti HS 121080200141
2LIVO HS 42971198140
3S.C. GORSSEL HS 1154010061
4ACE'19 HS 12544166188
4Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 52544177164
6Grol HS 114319582
7Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 62117146195
7VIOS Eefde HS 32117151198
9Vollverijs HS 1100472100
9KSH HS 1100464100
DatumWedstrijdenResultatenSets
16 September 21:00Vollverijs HS 1 - LIVO HS 40-417-25, 20-25, 15-25, 20-25
DatumWedstrijdenResultatenSets
23 September 20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 5 - Avanti HS 10-423-25, 21-25, 17-25, 16-25
23 September 20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6 - Grol HS 11-322-25, 17-25, 18-25, 25-20
22 September 20:30LIVO HS 4 - ACE'19 HS 13-125-14, 25-13, 25-16, 23-25
21 September 21:15S.C. GORSSEL HS 1 - VIOS Eefde HS 34-025-14, 25-11, 25-16, 25-20
18 September 16:00Avanti HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 64-025-12, 25-16, 25-16, 25-20
18 September 15:00VIOS Eefde HS 3 - ACE'19 HS 11-325-22, 21-25, 24-26, 20-25
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
30 September 21:00Vollverijs HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6de Paasberg in Terborg
07 October 20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 5 - Vollverijs HS 1Topsporthal Achterhoek in Doetinchem
26 October 21:15S.C. GORSSEL HS 1 - Vollverijs HS 1't Trefpunt in Gorssel
04 November 21:00Vollverijs HS 1 - KSH HS 1de Paasberg in Terborg
13 November 16:00Avanti HS 1 - Vollverijs HS 1De Beemd in Lochem
18 November 21:00Vollverijs HS 1 - Grol HS 1de Paasberg in Terborg

Total Page Visits: 213 - Today Page Visits: 1