Heren 1 Seizoen 2019-2020.

HEREN 1

Mike Beerthuizen

Rugnummer: 1

Maarten Brans

Rugnummer: 3

Falco Ligtlee

Rugnummer: 4

Kees Jansen

Rugnummer: 5

Jelle van Minnen

Rugnummer: 6

Wouter Reesink 

Rugnummer: 8

Coen lavalaye

Rugnummer: 9

Arjan Böhmer

Rugnummer: 10

Daniel Grunte

Rugnummer: 11

Mark Peters

Rugnummer: 12

 Heren 1 komt uit in de 1eklasse

Trainingstijden: Maandag : 21:00 – 22:30

Trainer/coach: Vacant

Thuiswedstrijden: Donderdag 21:00 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Labyellov HS 131084284247
2S.C. GORSSEL HS 131084271263
3Vollverijs HS 13975281260
4Morgana DVO HS 33975263262
5VIOS Eefde HS 22862199152
6Voorwaarts HS 23876264267
7LIVO HS 33657270281
8Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 534410268299
9Morgana DVO HS 11332101102
10Innovatiemakelaars.nl WSV HS 143313316384
DatumWedstrijdenResultatenSets
08 April 21:00Voorwaarts HS 2 - Vollverijs HS 1Vervallen-
11 March 21:00Vollverijs HS 1 - Innovatiemakelaars.nl WSV HS 1Vervallen-
04 March 20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 5 - Vollverijs HS 1Vervallen-
12 December 18:00Innovatiemakelaars.nl WSV HS 1 - Vollverijs HS 1Vervallen-
10 December 21:00Vollverijs HS 1 - Voorwaarts HS 2Vervallen-
03 December 21:00Vollverijs HS 1 - LIVO HS 3Vervallen-
DatumWedstrijdenResultatenSets
09 April 21:00Webton Hengelo DS 2 - Vips Bardot DS 3Vervallen-
09 April 19:00Lutheria DS 3 - LEDnovate Esch Stars DS 2Vervallen-
09 April 19:00TiMaX/DeVoKo DS 4 - Arcade Pollux DS 1Vervallen-
27 March 17:00LEDnovate Esch Stars DS 2 - Webton Hengelo DS 2Vervallen-
27 March 16:00Arcade Pollux DS 1 - Rosstars DS 2Vervallen-
25 March 20:00Vips Bardot DS 3 - TiMaX/DeVoKo DS 4Vervallen-
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Total Page Visits: 66 - Today Page Visits: 1