Heren 1 Seizoen 2019-2020.

HEREN 1

Mike Beerthuizen

Rugnummer: 1

Maarten Brans

Rugnummer: 3

Falco Ligtlee

Rugnummer: 4

Kees Jansen

Rugnummer: 5

Jelle van Minnen

Rugnummer: 6

Wouter Reesink 

Rugnummer: 8

Coen lavalaye

Rugnummer: 9

Arjan Böhmer

Rugnummer: 10

Daniel Grunte

Rugnummer: 11

Mark Peters

Rugnummer: 12

 Heren 1 komt uit in de 1eklasse

Trainingstijden: Maandag : 21:00 – 22:30

Trainer/coach: Vacant

Thuiswedstrijden: Donderdag 21:00 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Labyellov HS 131084284247
2S.C. GORSSEL HS 131084271263
3Vollverijs HS 13975281260
4Morgana DVO HS 33975263262
5VIOS Eefde HS 22862199152
6Voorwaarts HS 23876264267
7LIVO HS 33657270281
8Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 534410268299
9Morgana DVO HS 11332101102
10Innovatiemakelaars.nl WSV HS 143313316384
DatumWedstrijdenResultatenSets
12 December 18:00Innovatiemakelaars.nl WSV HS 1 - Vollverijs HS 1Vervallen-
10 December 21:00Vollverijs HS 1 - Voorwaarts HS 2Vervallen-
03 December 21:00Vollverijs HS 1 - LIVO HS 3Vervallen-
19 November 21:00Vollverijs HS 1 - VIOS Eefde HS 2Vervallen-
05 November 21:00Vollverijs HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 5Vervallen-
17 October 18:00Morgana DVO HS 1 - Vollverijs HS 1Vervallen-
DatumWedstrijdenResultatenSets
19 December 13:30Harambee DS 2 - Wevo 70 DS 4Vervallen-
12 December 17:00LEDnovate Esch Stars DS 2 - Lutheria DS 3Vervallen-
12 December 16:00Arcade Pollux DS 1 - TiMaX/DeVoKo DS 4Vervallen-
11 December 21:00Wevo 70 DS 5 - Dynamo Tubbergen DS 5Vervallen-
10 December 21:00Vips Bardot DS 3 - Webton Hengelo DS 2Vervallen-
28 November 17:00Wevo 70 DS 4 - Tornado Geesteren DS 6Vervallen-
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
04 March 20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 5 - Vollverijs HS 1Topsporthal Achterhoek in Doetinchem
11 March 21:00Vollverijs HS 1 - Innovatiemakelaars.nl WSV HS 1de Paasberg in Terborg
08 April 21:00Voorwaarts HS 2 - Vollverijs HS 1De Jachtlust in Twello
17 April 15:30VIOS Eefde HS 2 - Vollverijs HS 1De Stuw in Eefde