Heren 1 Seizoen 2021-2022.

HEREN 1

Mike Beerthuizen

Rugnummer: 1

Maarten Brans

Rugnummer: 3

Falco Ligtlee

Rugnummer: 4

Rugnummer: 5

Jelle van Minnen

Rugnummer: 6

Wouter Reesink 

Rugnummer: 8

Coen lavalaye

Rugnummer: 9

Arjan Böhmer

Rugnummer: 10

Rugnummer: 11

Mark Peters

Rugnummer: 12

 Heren 1 komt uit in de 1eklasse

Trainingstijden: Maandag : 21:00 – 22:30

Trainer/coach: Vacant

Thuiswedstrijden: Donderdag 21:00 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Avanti HS 1729235661509
2Grol HS 1628222592406
3LIVO HS 4627223601392
4Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 57191613628568
5Vollverijs HS 16171311526535
6S.C. GORSSEL HS 18151220660713
7ACE'19 HS 17141218597663
8KSH HS 1710920544656
9Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 6810924639743
10VIOS Eefde HS 361123335598
DatumWedstrijdenResultatenSets
13 November 16:00Avanti HS 1 - Vollverijs HS 13-120-25, 25-20, 25-21, 25-1
04 November 21:00Vollverijs HS 1 - KSH HS 13-125-23, 21-25, 25-20, 25-18
26 October 21:15S.C. GORSSEL HS 1 - Vollverijs HS 11-317-25, 16-25, 21-25, 25-22
07 October 20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 5 - Vollverijs HS 11-317-25, 25-22, 23-25, 23-25
30 September 21:00Vollverijs HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 63-125-17, 18-25, 25-18, 29-27
16 September 21:00Vollverijs HS 1 - LIVO HS 40-417-25, 20-25, 15-25, 20-25
DatumWedstrijdenResultatenSets
27 November 16:45Grol HS 1 - ACE'19 HS 14-025-6, 25-13, 25-13, 25-18
23 November 21:15S.C. GORSSEL HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 64-025-15, 25-16, 25-22, 27-25
18 November 20:30Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 5 - VIOS Eefde HS 34-025-11, 25-8, 25-10, 25-15
17 November 21:00ACE'19 HS 1 - Avanti HS 10-417-25, 20-25, 21-25, 23-25
13 November 16:00Avanti HS 1 - Vollverijs HS 13-120-25, 25-20, 25-21, 25-1
12 November 21:15KSH HS 1 - ACE'19 HS 13-225-21, 25-21, 14-25, 15-25, 15-13
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
27 January 21:00Vollverijs HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 5de Paasberg in Terborg
10 February 21:00Vollverijs HS 1 - S.C. GORSSEL HS 1de Paasberg in Terborg
18 February 21:15KSH HS 1 - Vollverijs HS 1het Kempken in Harreveld
23 February 21:00ACE'19 HS 1 - Vollverijs HS 1Beumerskamp in Doesburg
10 March 21:00Vollverijs HS 1 - Avanti HS 1de Paasberg in Terborg
19 March 16:45Grol HS 1 - Vollverijs HS 1Den Elshof in Groenlo

Total Page Visits: 329 - Today Page Visits: 1