Heren 1 Seizoen 2019-2020.

HEREN 1

Mike Beerthuizen

Rugnummer: 1

Maarten Brans

Rugnummer: 3

Falco Ligtlee

Rugnummer: 4

Kees Jansen

Rugnummer: 5

Jelle van Minnen

Rugnummer: 6

Wouter Reesink 

Rugnummer: 8

Coen lavalaye

Rugnummer: 9

Arjan Böhmer

Rugnummer: 10

Daniel Grunte

Rugnummer: 11

Mark Peters

Rugnummer: 12

 Heren 1 komt uit in de 1eklasse

Trainingstijden: Maandag : 21:00 – 22:30

Trainer/coach: Vacant

Thuiswedstrijden: Donderdag 21:00 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Labyellov HS 131084284247
2S.C. GORSSEL HS 131084271263
3Vollverijs HS 13975281260
4Morgana DVO HS 33975263262
5VIOS Eefde HS 22862199152
6Voorwaarts HS 23876264267
7LIVO HS 33657270281
8Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 534410268299
9Morgana DVO HS 11332101102
10Innovatiemakelaars.nl WSV HS 143313316384
DatumWedstrijdenResultatenSets
08 October 21:00Vollverijs HS 1 - Labyellov HS 13-121-25, 25-18, 25-22, 25-22
24 September 21:00Vollverijs HS 1 - Morgana DVO HS 33-125-15, 25-19, 27-29, 25-16
15 September 21:15S.C. GORSSEL HS 1 - Vollverijs HS 13-125-20, 25-20, 19-25, 25-18
07 September 21:00Vollverijs HS 1 - Innovatiemakelaars.nl WSV HS 13-225-20, 25-22, 24-26, 22-25, 15-8
DatumWedstrijdenResultatenSets
10 October 13:30Harambee DS 2 - Lutheria DS 34-025-17, 25-10, 28-26, 25-14
07 October 19:45Rosstars DS 2 - Wevo 70 DS 42-322-25, 22-25, 26-24, 25-16, 13-15
03 October 17:00LEDnovate Esch Stars DS 2 - Arcade Pollux DS 13-125-22, 26-24, 16-25, 25-22
02 October 21:00Webton Hengelo DS 2 - Harambee DS 21-323-25, 15-25, 25-20, 27-29
01 October 19:00Vips Bardot DS 3 - Dynamo Tubbergen DS 52-314-25, 26-24, 15-25, 25-21, 15-17
26 September 17:00Wevo 70 DS 4 - Dynamo Tubbergen DS 53-227-25, 25-18, 18-25, 22-25, 15-11
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
05 November 21:00Vollverijs HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 5de Paasberg in Terborg
19 November 21:00Vollverijs HS 1 - VIOS Eefde HS 2de Paasberg in Terborg
03 December 21:00Vollverijs HS 1 - LIVO HS 3de Paasberg in Terborg
10 December 21:00Vollverijs HS 1 - Voorwaarts HS 2de Paasberg in Terborg
12 December 18:00Innovatiemakelaars.nl WSV HS 1 - Vollverijs HS 1de Kei in Warnsveld
16 January 15:30Morgana DVO HS 3 - Vollverijs HS 1de Kamp in Hengelo gld