Heren 2 seizoen 2019-2020

HEREN 2

Jos Bergervoet

Rugnummer: 1

Jeroen Verbeek

Rugnummer: 2

Roel Leuverink

Rugnummer: 3

Kees Kok

Rugnummer: 4

Dave Gielen

Rugnummer: 5

Arjan Roes

Rugnummer: 6

Rob Bongers

Rugnummer: 7

Rene Giesen

Rugnummer: 8

Tom Venhorst

Rugnummer: 9

Berry Ruthers

Rugnummer: 10

Yannic Prinsen

Rugnummer: 11

Jacco Rietman 

Rugnummer: 12

Theo Klaassen

Trainer/coach 

Rene Tromp

Rugnummer: 

Heren 2 komt uit in de 3e klasse

Trainingstijden:
Donderdag : 21:00 – 22:30
Maandag: 20:00 – 21:30 indien geen wedstrijd

Trainer/coach: Theo Klaassen

Thuiswedstrijden: Maandag 20:30 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Vollverijs HS 2314111299213
2BVC'73 HS 4312103295225
3Avanti HS 22971190127
4Morgana DVO HS 52971200175
5Dash HS 33876287275
6MEVO HS 143314291399
7S en O HS 12227184205
8Kerkemeijer Gemini HS 332210223288
9KSH HS 32117128190
DatumWedstrijdenResultatenSets
02 October 20:00Dash HS 3 - Vollverijs HS 21-321-25, 23-25, 26-24, 20-25
21 September 20:30Vollverijs HS 2 - Kerkemeijer Gemini HS 34-025-21, 25-10, 25-13, 25-12
14 September 20:30Vollverijs HS 2 - MEVO HS 14-025-15, 25-21, 25-9, 25-22
DatumWedstrijdenResultatenSets
10 October 16:00Unisson DS 1 - Rosstars DS 33-125-21, 25-23, 25-18, 23-25
10 October 14:00Arcade Pollux DS 2 - Apollo 8 DS 112-315-25, 11-25, 25-20, 25-22, 13-15
09 October 20:30Harambee DS 5 - Lutheria DS 41-326-28, 25-18, 18-25, 20-25
09 October 19:15Krekkers DS 8 - Apollo 8 DS 103-120-25, 26-24, 25-9, 25-21
08 October 20:00Twente '05 DS 3 - TiMaX/DeVoKo DS 60-418-25, 14-25, 13-25, 10-25
03 October 15:00TiMaX/DeVoKo DS 6 - Harambee DS 54-025-21, 25-15, 25-12, 25-14
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
04 November 21:00Morgana DVO HS 5 - Vollverijs HS 2de Kamp in Hengelo gld
09 November 20:30Vollverijs HS 2 - MEVO HS 1de Paasberg in Terborg
11 December 19:15KSH HS 3 - Vollverijs HS 2het Kempken in Harreveld
15 December 21:00Avanti HS 2 - Vollverijs HS 2De Beemd in Lochem
13 January 21:15Kerkemeijer Gemini HS 3 - Vollverijs HS 2't Timpke in Borculo
18 January 20:30Vollverijs HS 2 - Dash HS 3de Paasberg in Terborg