Heren 2 seizoen 2021-2022

HEREN 2

Jos Bergervoet

Rugnummer: 1

Jeroen Verbeek

Rugnummer: 2

Roel Leuverink

Rugnummer: 3

Kees Kok

Rugnummer: 4

Dave Gielen

Rugnummer: 5

Arjan Roes

Rugnummer: 6

Jeroen Wink

Rugnummer: 7

Rene Giesen

Rugnummer: 8

Tom Venhorst

Rugnummer: 9

Rene Tromp

Rugnummer: 

Yannic Prinsen

Rugnummer: 11

Jacco Rietman 

Rugnummer: 12

Theo Klaassen

Trainer/coach 

Heren 2 komt uit in de 3e klasse

Trainingstijden:
Donderdag : 21:00 – 22:30
Maandag:      20:00 – 21:30 indien geen wedstrijd

Trainer/coach: Theo Klaassen

Thuiswedstrijden: Maandag 20:30 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Vollverijs HS 2939316902695
2BVC'73 HS 4732263703501
3Dash HS 39322611847706
4S en O HS 110302417904834
5Avanti HS 210252120880872
6KSH HS 2111916299341012
7Kerkemeijer Gemini HS 310121030736948
8MEVO HS 11011396621000
DatumWedstrijdenResultatenSets
23 November 20:30Avanti HS 2 - Vollverijs HS 21-314-25, 18-25, 23-25, 25-21
15 November 20:30Vollverijs HS 2 - Dash HS 33-127-29, 25-18, 25-19, 26-24
12 November 19:15KSH HS 2 - Vollverijs HS 20-419-25, 15-25, 21-25, 21-25
27 October 21:15Kerkemeijer Gemini HS 3 - Vollverijs HS 20-412-25, 17-25, 14-25, 15-25
11 October 20:30Vollverijs HS 2 - MEVO HS 14-025-13, 25-18, 25-18, 25-9
04 October 20:30Vollverijs HS 2 - Avanti HS 24-025-23, 25-15, 25-17, 25-21
DatumWedstrijdenResultatenSets
26 November 20:00KSH HS 2 - BVC'73 HS 42-325-21, 20-25, 25-19, 16-25, 14-16
24 November 20:30S en O HS 1 - MEVO HS 14-025-11, 25-23, 25-12, 25-22
23 November 20:30Avanti HS 2 - Vollverijs HS 21-314-25, 18-25, 23-25, 25-21
19 November 20:00Dash HS 3 - Kerkemeijer Gemini HS 33-119-25, 25-12, 25-9, 25-14
18 November 21:00MEVO HS 1 - Avanti HS 20-413-25, 14-25, 23-25, 16-25
17 November 21:15Kerkemeijer Gemini HS 3 - KSH HS 24-027-25, 25-17, 25-23, 25-18
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
02 February 20:30S en O HS 1 - Vollverijs HS 2Buurtschapshuis Sinderen in Sinderen
07 February 20:30Vollverijs HS 2 - KSH HS 2de Paasberg in Terborg
18 February 20:00Dash HS 3 - Vollverijs HS 2't Jebbink in Vorden
07 March 20:30Vollverijs HS 2 - Avanti HS 2de Paasberg in Terborg
14 March 20:30Vollverijs HS 2 - MEVO HS 1de Paasberg in Terborg
28 March 20:30Vollverijs HS 2 - BVC'73 HS 4de Paasberg in Terborg



Total Page Visits: 306 - Today Page Visits: 1