Heren 2 seizoen 2019-2020

HEREN 2

Jos Bergervoet

Rugnummer: 1

Jeroen Verbeek

Rugnummer: 2

Roel Leuverink

Rugnummer: 3

Kees Kok

Rugnummer: 4

Dave Gielen

Rugnummer: 5

Arjan Roes

Rugnummer: 6

Rob Bongers

Rugnummer: 7

Rene Giesen

Rugnummer: 8

Tom Venhorst

Rugnummer: 9

Berry Ruthers

Rugnummer: 10

Yannic Prinsen

Rugnummer: 11

Jacco Rietman 

Rugnummer: 12

Theo Klaassen

Trainer/coach 

Rene Tromp

Rugnummer: 

Heren 2 komt uit in de 3e klasse

Trainingstijden:
Donderdag : 21:00 – 22:30
Maandag: 20:00 – 21:30 indien geen wedstrijd

Trainer/coach: Theo Klaassen

Thuiswedstrijden: Maandag 20:30 uur

Wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

#TeamGPWV+-
1Vollverijs HS 2314111299213
2BVC'73 HS 4312103295225
3Avanti HS 22971190127
4Morgana DVO HS 52971200175
5Dash HS 33876287275
6MEVO HS 143314291399
7S en O HS 12227184205
8Kerkemeijer Gemini HS 332210223288
9KSH HS 32117128190
DatumWedstrijdenResultatenSets
12 April 20:30Vollverijs HS 2 - Avanti HS 2Vervallen-
05 April 20:30Vollverijs HS 2 - KSH HS 3Vervallen-
27 March 17:30Vollverijs HS 2 - BVC'73 HS 4Vervallen-
13 March 17:30Vollverijs HS 2 - MEVO HS 1Vervallen-
01 March 20:30Vollverijs HS 2 - Morgana DVO HS 5Vervallen-
15 December 21:00Avanti HS 2 - Vollverijs HS 2Vervallen-
DatumWedstrijdenResultatenSets
10 April 16:00Unisson DS 1 - Harambee DS 5Vervallen-
10 April 15:00TiMaX/DeVoKo DS 6 - Krekkers DS 7Vervallen-
09 April 21:00Lutheria DS 4 - Apollo 8 DS 11Vervallen-
09 April 20:30Rosstars DS 3 - TiMaX/DeVoKo DS 7Vervallen-
09 April 20:00Apollo 8 DS 10 - Arcade Pollux DS 2Vervallen-
09 April 19:15Krekkers DS 8 - Twente '05 DS 3Vervallen-
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.



Total Page Visits: 57 - Today Page Visits: 1