Afgelopen zaterdag stond de topper tegen de nummer 2, Side Out uit Zutphen, op het programma.
Kiki was voor deze wedstrijd onze mini van de week en Saskia de Groot onze “stand in” spelverdeelster van dames 2.
Saskia en Kiki bedankt voor jullie inzet en aanmoedigingen namens de selectie van dames 1.
Vlak voor de wedstrijd kreeg dames 1 een tegenslag te verwerken. want Marije bleek toch niet inzetbaar te zijn i.v.m. een spierblessure bij de elleboog. Enkele moesten zich even over het emotionele moment heenzetten alvorens te starten met de warming-up.
De 1e set kenmerkte zich met een gelijk opgaande strijd.
Side Out was moeilijk op de knieën te krijgen. De time out bij 19-18 en 23-23 zorgden wel voor de juiste instelling en gelukkig pakten we de winst met 26-24.
De tweede set, met Karlijn als prima dirigent, liep weer als vanouds. Meer servicedruk, goede pass, sneller aanvalsspel. Erica, back from the States, kwam bij 17-12 Dieske aflossen.
Even leek Side Out terug te komen, maar na de time out bij 19-15 was het daarna toch snel gebeurt (25-16)
In de 3e en 4e set had Side Out een omzetting gedaan. Mid nr. 7 werd gewisseld door nr. 10 en nr. 5 kwam als “kleine” buitenaanvalster in het veld. Mede door ons eigen zwakke spel, “net even niet”, konden we geen vuist meer maken en verloren daardoor de twee sets met 12-25 en 20-25. In deze sets kregen Meddi en Sharine wat meer last van hun lichte blessures.
In de 5e set stond er echter weer een vanouds spelend Vollverijs. (Karlijn, Sharine, Dieske, Karin, Meddi en Nikol). Met het mes tussen de tanden en gedreven om te willen winnen werd Side Out weggespeeld. Een keurige 15-6 setwinst en daardoor een belangrijke 3-2 overwinning op de concurrent. Ook nr. 3 Marvo won met 3-2 van Wevoc, waardoor zij geen punten dichterbij kwamen.
Als “Herbstmeister” gaan de dames de feestdagen in. Een welverdiende 2 weken rust (wintersport voor enkele). In januari gaan we fanatiek aan de slag om voor de promotie te gaan. Hopelijk kunnen Fleur en Marije dan ook weer meetrainen, zodat we weer een complete selectie hebben.
Dames 1 wenst alle leden, aanhang en supporters, fijne feestdagen en een gezond 2010.