DAMES 3

Iris Kanning
Rugnummer: 1
Sanne Nijenhuis
Rugnummer: 2
Marjolein Barink
Rugnummer: 3
Nike de Moor
Rugnummer: 5
Esmee Janssen
Rugnummer: 6
Lianne Vlug
Rugnummer: 7
Dieske Pothoff
Rugnummer: 8
Isabel Nolte
Rugnummer: 9
Martine Steverink
Rugnummer: 10
Mayra Heister
Rugnummer: 11
Sanny Peters
Rugnummer: 12
Evert Renting
trainer/coach

Dames 3 komt uit in de 2e klasse.
Het team wordt getraind door Evert Renting

Trainingstijden:
Maandag    :  19:00  – 20:30
Donderdag :  19:00  – 20:30

Thuiswedstrijden: Zaterdag 17:30 uur
Trainings en wedstrijdlocatie: sporthal De Paasberg

dames3-1072x878-a
dames3
  • #Team Wedstr.Punten
    1LIVO DS 51463
    2BVC'73 DS 11252
    3Halley DS 71444
    4Elite/Dynamo DS 21443
    5Grol DS 21335
    6SV Halle DS 11330
    7Victoria DS 11226
    8TOHP DS 21424
    9Vollverijs DS 31323
    10Dash DS 51322
    11Volga DS 21118
    12Rivo DS 21310
  • DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
    20 jan.Halley DS 7 - Vollverijs DS 33-125-22, 25-19, 23-25, 25-21
    18 jan.Vollverijs DS 3 - Grol DS 23-127-25, 25-22, 18-25, 25-7
    11 jan.Vollverijs DS 3 - Rivo DS 23-125-17, 25-14, 25-10, 23-25
    10 dec.LIVO DS 5 - Vollverijs DS 34-025-14, 25-15, 25-18, 25-14
    07 dec.Vollverijs DS 3 - Volga DS 24-025-19, 25-19, 25-19, 25-17
    30 nov.Victoria DS 1 - Vollverijs DS 33-120-25, 28-26, 25-22, 26-24
  • DatumThuisploeg UitploegResultaat Sets
    25 jan.SV Halle DS 1 - Elite/Dynamo DS 23-125-18, 19-25, 25-22, 25-22
    25 jan.BVC'73 DS 1 - LIVO DS 53-125-14, 21-25, 25-16, 25-20
    22 jan.Volga DS 2 - Victoria DS 13-125-16, 15-25, 27-25, 28-26
    20 jan.Grol DS 2 - Dash DS 53-123-25, 25-23, 25-16, 25-13
    20 jan.TOHP DS 2 - Rivo DS 24-025-19, 25-18, 25-12, 25-12
    20 jan.Halley DS 7 - Vollverijs DS 33-125-22, 25-19, 23-25, 25-21
    18 jan.Vollverijs DS 3 - Grol DS 23-127-25, 25-22, 18-25, 25-7
    18 jan.Dash DS 5 - SV Halle DS 11-326-24, 15-25, 9-25, 24-26
    17 jan.Rivo DS 2 - Halley DS 70-418-25, 14-25, 22-25, 22-25
  • DatumTijdThuisploeg Uitploeg
    1 feb.17:30Vollverijs DS 3 - Dash DS 5
    4 feb.21:00TOHP DS 2 - Vollverijs DS 3
    14 feb.20:00Rivo DS 2 - Vollverijs DS 3
    7 mrt.17:30Vollverijs DS 3 - Elite/Dynamo DS 2
    14 mrt.16:30BVC'73 DS 1 - Vollverijs DS 3
    21 mrt.17:30Vollverijs DS 3 - Victoria DS 1
    25 mrt.20:30Volga DS 2 - Vollverijs DS 3
    4 apr.17:30Vollverijs DS 3 - LIVO DS 5
    18 apr.16:30SV Halle DS 1 - Vollverijs DS 3